Terminarz 2020

Wyszukiwarka

 

!!! UWAGA !!!

18.10 - Zawody ZAKOŃCZENIA SEZONU - ZOSTAJĄ ODWOŁANE ze względu na pandemię Covid19.

 

Od dnia 06.06.2020 zawody wracają zgodnie z harmonogramem.

Każdy uczestnik zawodów towarzyskich obowiązany jest posiadać maseczkę, organizator na łowisku zapewnia płyn do dezynfekcji, zobowiązuje się każdego uczestnika do zachowania stosownych wynikających z rozporządzenia ograniczeń w tym zachowania odległości.

Zgodnie z uchwałą Zarządu Koła z dnia 01.06.2020 r., do dnia odwołania pandemii Covid19 rezygnuje się z organizowania cateringu na łowisku, każdy posiłek wędkarz organizuje sobie we własnym zakresie.

Każdy wędkarz, który godzi się na udział w zawodach towarzyskich obowiązany jest do wypisania karty / oświadczenia o stanie zdrowia.

 

Data

Miejsce

Tytuł Zawodów

Godzina

05.04

Zb. Zaciszańska
uczestnictwo dzieci

Rozpoczęcie sezonu

7.00

 

19.04

Strzelce Wielkie zbiornik "no-kill"
od strony Pisi
uczestnictwo dzieci

Mistrzostwo Koła - I Tura

7.00

 

01.05

Zb. Matusowiec
uczestnictwo dzieci

Mistrzostwo Koła - II Tura

7.00

 

30.05

Zb. Zaciszańska
uczestnictwo dzieci

Dzień Dziecka

8.00

 

06.06

Zb.Zaciszańska

Towarzyskie Spinningowe

7.00

 

07.06

Zb. Pałysz

"Towarzyskie feederowe"
- jedna wędka według regulaminu

7.00

 

14.06

Zb. Zaciszańska

Spławikowe otwarcie sezonu

7.00

 

27-28.06

Zb. Zakrzew - od lasu

Maraton Nocny - zawody gruntowe
- dwie wędki gruntowe

17.00

 

29.08

Zb. Wodociągi "Zimny"
uczestnictwo dzieci

Puchar Prezesa

7.00

 

20.09

Zb. Zaciszańska
uczestnictwo dzieci

O Puchar Zaciszańskiej

7.00

 

04.10

Zb.Zakrzówek Szlachecki

Memoriał

7.00

 

18.10

Zb. Pająk od lasu
uczestnictwo dzieci

Zakończenie Sezonu

7.00

 

11.11

Zb. Zaciszańska

Puchar niepodległości

7.00

 

 

Zawody i treningi szkółki wędkarskiej podane będą w późniejszym czasie !

 

Wyniki zliczane są według regulaminu PZW dotyczącego punktacji w sektorach i podsektorach :

Klasyfikacja w podsektorze lub sektorze.
6.4.1. Wyniki klasyfikacji indywidualnej w podsektorze lub sektorze ustala się na podstawie liczby punktów zdobytych przez zawodnika. Przy jednakowej ilości punktów, z wyjątkiem dyscypliny spławikowej i podlodowej, o kolejności zawodnika decyduje dłuższa ryba (w dyscyplinie muchowej i spinningowej „na żywej rybie”), a jeżeli i ona jest równa zawodnicy otrzymują liczbę punktów równą średniemu miejscu, które by zajęli.
przykład 1:
dwóch zawodników na miejscu 7 – sumuje się (7+8):2= 7,5 punktów każdy;
przykład nr 2:
trzech zawodników ma miejsce 8 – sumuje się (8+9+10):3=9 punktów każdy.

Zawodnicy, którzy nie złowili ryby w dyscyplinie spławikowej i podlodowej otrzymują liczbę punktów równą średniej wartości miejsc nie przydzielonych w ich podsektorze lub sektorze.
przykład 1:
25 zawodników, jedenastu z nich sklasyfikowano na 11 miejscach z punktacją od 1 do 11, następni zawodnicy otrzymują (12+25):2=18,5 punktów każdy;
przykład nr 2:
33 zawodników, sześciu z nich złowiło ryby i otrzymują punkty od 1 do 6 i 27 zawodników, którzy nie złowili żadnej ryby otrzymują (7+33):2=20 punktów każdy;
przykład nr 3:
33 zawodników, trzydziestu z nich złowiło ryby, a trzech nie złowiło żadnej. Ci ostatni otrzymują (31+33):2=32 punkty każdy), a w dyscypline spinningowej i muchowej otrzymują liczbę punktów równą ilości zawodników w najliczniej obsadzonym sektorze. Jeżeli jest tylko jeden zawodnik w dyscyplinie spławikowej lub podlodowej, który nie złowił żadnej ryby w sektorze, otrzyma on liczbę punktów równą ostatniej pozycji w podsektorze lub sektorze (np. 33 zawodników, 32 złowiło rybę, jeden nie złowił i otrzymuje on 33 punkty).

Osobom nie biorącym udziału w jakiś zawodach, w zależności od listy uczestników zawodów, w punktacji będą dopisywane 2pkt.

Script logo
Script logo
Do Góry
Szybki Kontakt